עומדים לשירותכם 24 שעות ביממה

אזור חיפה והקריות

adi22biton@gmail.com
א.א קורן – חשמלאי מוסמך 052-2520665 052-2520665

חשמלאי 24 שעות בחיפה

התלות שלנו בחשמל היא גבוהה ומוחלטת. כל המערכות אשר בצורה מסוימת מנהלות את חיינו תלויות בחשמל : אינטרנט, מקרר, טלוויזיה, אורות, מזגן וכל מכשיר חשמלי אחר. חשמלאי בחיפה הוא האיש אשר אמון על תקינות מערכת החשמל בבית ויגיע לתקן אותה במידת הצורך. על מנת להבטיח אורח חיים תקין יש להרכיב מערכת חשמל יציבה ואיכותית בבית, כזאת שתיתן מענה לצריכת החשמל מצד אחד ותעניק בטיחות מפני קצרים מצד שני. בעת שיפוץ הבית או בעת תקלה, וודאו כי הנכם פונים לחשמלאי מוסמך לביצוע העבודות. אדם אשר לא עבר הסמכה מספקת עשוי לסכן את מכשירי החשמל בבית ואת בני הבית כאחד.

חשמלאי 24 שעות לשירותכם בחיפה

אם הנכם מעוניינים לפנות למומחים בחשמל, פנו כעת אל "א.א. קורן" אשר מתמחים בביצוע עבודות חשמל מקיפות באזור הצפון. לא מדובר רק בטיפול בתקלות חשמל וקצרים אלא מודבר בשירותים נוספים כמו הגדלת המערכת לתלת פאזי (על מנת להגדיל את קיבולת המתח במערכת החשמל), התקנות הקשורות לבית חכם ואביזרים חכמים, התקנת גופי תאורה ותיקונם, העברת המיקום של ארון החשמל לתוך הבית ועוד.

את כל הדברים הללו יש לבצע בזהירות ודיוק רב על מנת שלא לפגוע במערכת החשמל. א.א. קורן מתחייבים כי העבודות יתבצעו כהלכה ומציעים התחייבות מלאה על כלל העבודות.

לא רק חשמלאי 24 שעות

א.א. קורן היא חברה וותיקה בעלת 12 שנות ניסיון בתחום החשמל, כאשר מעבר לעבודות החשמל אנו מציעים מעטפת כוללת של שירותי שיפוץ לבית תחת קורת גג אחת. שירותים אלה כוללים אינסטלציה, צביעה, חלונות, התקנת תריסים, דודי שמש ועוד. כל דרישה של הלקוח תטופל במהירות ובאמינות על ידי איש מקצוע מיומן מהתחום הרלוונטי אשר עובד באופן קבוע עם החברה. אנו שמים דגש על שירות אדיב ללקוח ומבטיחים כי תצאו מרוצים בגמר העבודות. פנו עכשיו אל "א.א. קורן" ונשמח לעמוד לשירותכם.

חשמלאי בחיפה 24 שעות

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני